xBerry Job Developer C++

Developer C++

Full TimeRemoteWrocław15 000 - 25 000
O nas
W xBerry zajmujemy się dostarczaniem niestandardowych rozwiązań dla klientów międzynarodowych od 2016 roku. Oferujemy szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie systemów wbudowanych, uczenia maszynowego, technologii AR/VR oraz przetwarzania obrazów.
Oczekiwania
  • Dobra znajomość programowania w języku C++
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i wsparcie istniejących rozwiązań
  • Znajomość środowiska Unix/Linux
  • Dobre umiejętności korzystania z systemu GIT
  • Mile widziana znajomość QT i doświadczenie w embedded systems
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
Obowiązki
  • Projektowanie i wdrażanie podstawowych funkcjonalności.
  • Rozwój i utrzymanie stworzonego oprogramowania.
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w rozwoju oprogramowania.
  • Dzielenie się wiedzą na temat rozwoju między członkami zespołu.
Oferujemy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opcję pracy zdalnej
  • Program opieki medycznej i MultiSport
  • Przyjazne zwierzętom biuro w centrum miasta
  • Piątki z pizzą
  • Umowa o pracę lub samozatrudnienie, w zależności od preferencji.